خبر مهم درباره فيلم کنسرت کاوه و ...

به نام خدا

با سلام . اميدوارم همگی خوب باشيد . 

همانطور که انتظار می رفت به نقل از سايت شخصی کاوه ايشان  به بازار آمدن فيلم کنسرت را تکذيب کردند (( كاوه يغمايي ورود فيلم كنسرت را به بازار كاملا تكذيب كرده. اين كار غير مجاز بوده و بدون اجازه كاوه و كاملا سرخود مي باشد!! )) خب اين کارها واقعا در اين زمانه ديگر خيلی عجيب به نظر می آيد آنهم از طرف يک شرکت رسمی !! در هر صورت ما پيگيری کار را به خود آقای يغمايی می سپاريم تااز حق خود و طرفدارانشان دفاع کنند . ما هم همچنان به حمايتهايمان ادامه می دهيم .

در مورد تدوين کار هم از عزيزانی که پيام گذاشته بودند اين خبر رسيد که تدوين کار حرفه ايست ، خب در اين کار اين عزيز حرفه ای هستند ( به نقل از خودشان ) و ما هم به نظر ايشان احترام می گذاريم و بحث اصلی بر روی تدوين بد نبوده بلکه بر روی تراک بندی نامناسب اين کار است که بسيار به کار لطمه زده در ضمن خبر رسيده که ( از طرف عزيزانی که در کنسرت حضور داشته اند ) فيلم کنسرت به شدت سانسور شده وارد بازار شده است که اين در حقيقت يک جنايت هنری است ! اميدواريم اين مشکلات ديگر به وجود نيايند .

به نقل از دو دوست عزيزمان آقايان ميراحمد و حاجب آلبوم محمد اصفهانی با نام برکت  به بازار آمده است که در اين آلبوم کاميل آهنگسازی و نوازندگی چند قطعه را برعهده دارد . برای کاميل عزيز هم آرزوی موفقيت داريم و به اميد آنروز که آلبوم زيبای ايشان (( بر فراز ابرها )) بعد از سالها به دست علاقه مندانشان برسد .

(( تيم مديريت وبلاگ دوستداران خانواده يغمايی ))

/ 1 نظر / 6 بازدید
محسن

سلام حالتون خوبه..وای نمی دونی وقتی اومدم تو سايت شما چقدر خوشحال شدم..واقعا جالبه..راستش می خاستم بگم که..من يکی از طرفتاران سر سخت اقای کاوه يغمايی هستم..يعنی با کاراشون زندگی می کنم..می خاستم بگم اگه يه سايتی برام بفرستی به اين ای ميل که من برم تصويری و صوتی از کاوه يغمايی دان لود کنم.ممنون...من تو سايت کاوه که می رم باز نمی شه..نمی دونم چرا....اگه بتونيد جواب ای ميل منو بديئ ممنون می شم