همه چيز درباره کوروش يغمايی

به نام خدا

تمام مطالب نوشته شده عينا از ماهنامه پيام روز می باشد .

همه چيز درباره کوروش يغمايی

قد بلند٬ موهای مشکی تا سر شانه ٬ چشم های ميشی گيرا ٬ معمولا لباسهای اسپرت می پوشد . به توتون آنفورا علاقه زيادی دارد ٬ به ندرت به موسيقی پاپ ايرانی می شنود . ليسانسه جامعه شناسی از دانشگاه ملی است . از بحث های سطحی درباره موسيقی پاپ بدش می آيد . از شيرينی تر ( به خصوص ناپلئونی )خوشش می آيد .با هيچکس تعارف ندارد و رک و راست حرفش را می زند . به صنايع دستی علاقه عجيبی دارد . دوستان زيادی ندارد اما با رفيقانش واقعا رفاقت می کند . البته با همه اهالی زيباکنار رفيق است و لااقل سلام عليک دارد !

راننده فوق العاده ماهری است (به روايتی جاده تهران -رشت را دو ساعته رانده است ). خانواده دوست است و اگر يک روز همسر و مادرش را نبيند حس و حال خوبی ندارد . خيلی دير عصبانی می شود اما وقتی عصبانی شرط عقل آنست که کنارش نباشی ! مهربان و صميمی و از همه اينها مهمتر خيلی خاکی است ٬ برای ساز احترام ويژه ای قائل است و به همين خاطر در هيچ محفلی دست به ساز نمی برد . از خواننده های ايرانی ويگن را می پسندداز فريدون فروغی و مازيار به نيکی ياد می کند .

پيغام گير تلفنش وقت سر خاراندن ندارد ! ( هواداران از دور و نزديک تماس می گيرند تا صدای هنرمند محبوبشان را بشنوند ) . به رنگ قرمز و مشکی علاقه دارد اما تا امروز هيچکس او را با لباسی به رنگ آبی آسمانی نديده است ! اطلاعاتش درباره تاريخ ايران کامل است و اگر شب ها لااقل دو ساعت کتاب نخواند اصلا خوابش نميبرد ٬ اهل رنگ بندی در فوتبال نيست . بعيد می دانم بداند علی دايی در کدام تيم بازی می کند . به غذاهای ايرانی علاقه مند است . از نگهداری حيوانات اهلی بدش نمی آيد . از سگ های تنومندش بيشتر به ليان و ژولی علاقه دارد .

همه اينها را گفتيم اما هنوز چيز زيادی از سلطان موسيقی پاپ ايران نمی دانيم .

ماهنامه پيام روز . شماره يک . شهريور ۱۳۸۳

وبلاگ دوستداران خانواده يغمايی نيز برای اين هنرمند ارزنده و بزرگوار از خداوند آرزوی موفقيت روز افزون و سلامتی دارد .  

/ 0 نظر / 2 بازدید