کامران يغمايی ** Kamran Yaghmaei

به نام خدا

در برخی از سایتها و وبلاگهای موسیقی بخصوص آنهائی که طرفدار (( اندی )) هستند عکسی رو می بینیم که اندی در حال نواختن گیتار در کنار فردی است که این سایتها و وبلاگها وی را کوروش یغمایی معرفی کرده اند . که اینچنین نیست و لازم دونستم که این توضیح رو در اینجا بدم تا موضوع روشن بشه . این عکس مربوط به موزیک ویدئوی (( خار )) از کوروش یغمائی هست که در آن اندی در کنار کامران برادر کوروش در حال نواختن گیتار است . پس شخص مورد نظر کوروش یغمایی نیست و کامران برادر ایشان می باشد .

کامران یغمایی یکی از چیره دست ترین نوازندگان گیتار کلاسیک و گیتار الکتریک در ایران و حتی جهان است که متاسفانه مدت زیادی است تمایلی به ادامه ی کار ندارد که استاد کوروش در صدد است با تمام تلاش خود ایشان را به دنیای موسیقی بازگرداند . برای ایشان آروزی موفقیت دارم .

کامران یغمایی و اندی

کامران یغمایی

/ 2 نظر / 94 بازدید
سامان ( ۷۶۱۸۶۶۹ )

سلام دوست عزيزم ... خيلی خوب شد که اين افراد هم بفهمند که اين شخص کامران هستش ! واقعآ من نميدونم اينها چه طور طرفدارانی هستند که اين چيزها رو نميدونند . اصلآ آقای اندی باورش ميشه که يک زمانی با این اسطوره های موسيقی ( کورش و کامران یغمایی ) نشست و برخاستی داشته ! همه دنيا روز به روز پيشرفت ميکنند ولی آقای اندی متاسفانه با پسرفت داره ميگذرونه ... به عقيده من اگر ايشون به همون نوازندگی گيتار باس پرداخته بود تا به امروز در ايران واسه خودش حرف هايی واسه گفتن داشت ولی افسوس ... حالا هم که به خوبی دارن موسيقی ايران رو به طوری فاجعه آور به دنيا نشون ميدن ! اصلآ اينا هم خودشون و هم اون مخاطباشون منتظر يه ريتم ۸/۶ هستند چرا نبايد باور کنند که ۸/۶ تمام شد و رفت ! اينا هر چی تا به امروز دارند از همون تجهيزات هستش ! با سپاس مدير اول وبلاگ دوستداران کاوه يغمايی سامان