خبری از سايت کاميل يغمايی

به نام خدا

سلام به همه عزيزان و دوستداران خانواده يغمايی .

بعد از چند سال بالاخره سايت کاميل يغمايی تکميل و راه اندازی شد .

برای خود من اين هميشه سوال بود که چرا اين سايت راه اندازی نمی شود که خوشبختانه راه اندازی شد .

حتما حتما از اين سايت که بسيار زيبا طراحی شده ديدن کنيد . انواع مطالب و عکسها و ويدئو و ... از کاميل در آن وجود دارد . پس همين حالا سری به اين سايت بزنيد .

متشکرم

www.roxy-proxy.com

 

 

/ 7 نظر / 4 بازدید
mehdi

سلام. بالاخره مطلبت چاپ شد. اما باور کن وارد شدن به سايتش خيلی سخته. موفق باشی.

vahid

بهزاد جان سلام...وبلاگ تو واقعا نقطه اميديه... توی هزاران وبلاگ بی هدف که اصلا معلوم نيست برای چی راه افتاده وبلاگ تو با هدف اطلاع رسانی و اون هم در مورد سلاطين موزيک ايران واقعا باعث غرور ميشه..مرسی///////////////////////

پچپچه

وبلاگ شما خوب است . دست مريزاد ! اما چون نظر خواسته اید ، به چند نکته اشاره می کنم : ۱ - کورش یغمایی همیشه خواننده ای بوده است صمیمی و خاکی و فروتن ... لقب استاد او را از ما مردم دور می کند و میان او و مردم فاصله می اندازد . بگذارید او در جایگاه مردمی و معتبر خویش باشد . ۲ - نوشتار شما بخصوص در زمینه ی معرفی ها بسیار شتابزده و ناپخته است و نیاز به ویرایش دارد . ۳ - چرا در میان یغمایی های هنرمند نام پیرایه یغمایی شاعر خوب معاصر را از یاد برده اید ؟ حتا کورش شعرشگفت انگیزی از این هنرمند با آهنگ والس بسیار زیبایی به نام پرواز اجرا کرده که مورد توجه دوستداران هنر است . آيا می دانید کتاب کودکانه ی پیرایه - به زبان انگلیسی - در استرالیا چه غوغایی به راه انداخته و اکنون نامزد کتاب سال جهانی است ؟

مهدي

آقا بهزاد جان سلام خسته نباشيد. وبلاگ خوبت را ديدم و در اينجا لازم دانستم از شما بابت اينكه گهگاهي سري به وبلاگ اينجا ازنا ميزنيد بسيار خوشحاليم و براي شما آرزوي موفقيت ميكنيم.

بابک

سلام بهزاد جان از لطفت ممنون ..... سفر داره تموم میشه شورش در اومد این سفر ..دوست دلرم عزیزم منتظرم باش

mehdi

بهزاد جان سلام. می خواستم در مورد نظری که پچپچه داده صحبت کنم. البته انتقاد خيلی خوبه اما نه هر جور انتقادی. اولا بايد بگم در اين که استاد يغمايی بسيار فروت صميمی و... هستن اما اين دليل نميشه که ما ايشون رو استاد خطاب نکنيم. و فکر هم نمی کنم که اين کار باعث بشه که ايشون از مردم دور بشن.ثانيا اين وبلاگ برای اين درست شده که اطلاعاتی در مورد خانواده يغمايی به ديگران بده نه اينکه اموزش های ادبی بده!!! اتفاقا به نظر من يکی از نقاط قوت اين وبلاگ اينه که نويسندش حرف دل خودش رو ميزنه برای همين هم حرفهاش بيشتر به دل ادم می شينه. اگه يه نگاهی به نظر سنجی در مورد وبلاگ بزنيد منظور منو بهتر متوجه می شيد. در هر حال بيايم سعی کنيم انتقاد هامون برای پيشرفت وبلاگ باشه نه برای به رخ کشيدن قدرتمون در ادبيات!!!! ديگه حرفی ندارم . اميدوارم که هميشه موفق باشی بهزاد جان .

mahdieh

سلام اول تشکر ميکنم اما اين سايت هنوز راه اندازی نشده!