درد دلهای استاد کوروش يغمايی در Www.kourosh-yaghmaei.com

به نام خدا

اين مطلب رو از سايت سلطان براتون می ذارم . يکی از دغدغه های استاد رو می تونيد توی اين مطلب بخونيد . عينا از سايت براتون نقل می کنم :

دیروز یکی از شاگردان قدیمی ام ( گیتار)  که گاهگاهی برای احوالپرسی به من زنگ می زند به من تلفن زد و گفت: استاد شماره حساب سایت شما چیست که برای خرید آلبوم و ترانه هایتان پول واریز کنیم. آلبومی شش هزار تومان !!

     گفتم: کدام شماره حساب؟  کدام آلبوم فروشی؟  کدام ترانه فروشی؟ تازه اگر هم بتوانم؟  کار های خود را بفروشم!!!، این آقایان دزدان سرگردنه هنری و قاچاقچیان نا محترم برای ما چیزی باقی نگذاشته اند که بفروشیم. شما به من بگوئید چکنم؟ از یک طرف قاچاقچیان هنری صوتی و تصویری  در داخل از طرف دیگر قاچاقچیان هنری صوتی و تصویر د ر خارج از طرفی با دزدان و د لالان بی معرفتی که آلبوم دیگری ( آلبوم تو ) را با نام من می فروشند از یک طرف دیگر پوستر های تقلبی  و.... حالا دیگر از دست سایت های به ظاهر دوست و دشمن کیش و...  نکته جالب این است ک معلوم نیست کار ها و عکس های زیر خاکی با نام های تقلبی و دروغین را  از کدام زیر زمین ها و دخمه های پنهانی آنهم با کیفیت بسیار بد و ... کشف کرده و با شکل هنرمند انه ایکه می بینید سر هم بندی می کنند. داستان به این می ماند که آقایان در روز روشن و یاشب تاریک از یکطرف بامن رو بوسی می کنند و از طرف دیگر در همان حال دست مبارکشان درجیب بنده می با شد.  

شاگردم تازه متوجه شد که آدرس سایت را اشتباه رفته و این سایت ها از آن سایت هایی است که سالهاست در لباس دوست، آثارم را به حراج و تاراج گذاشته اند. همه و همه این دزدی  ها و.... از جاری نبودن حقوق مولف و مصنف در زمینه هنر سرچشمه می گیرد. که به دلیل جاری نبودن آن بدون واهمه و ترس هر بلا ئی که به خواهند بر سر هنرمندان بی پناه و فرهنگ کشور می آورند. شما هم با خرید از قاچاقچیان نا محترم ناخود اگاه از آقایان د زدان و دلالان بی معرفت پشثیبانی و حمایت می کنید.

در این هنگام برای جلوگیری و رویاروئی با این افراد برای دوستان و یاران مهربان فقط و فقط یک راه وجود دارد  و آن، نخریدن این آلبوم ها و ترانه ها در بازار قاچاق خارج و داخل و حراج و تاراج بازار سایت ها یی است که سالهاست. در این زمینه دکان غیرقانونی به پاکرده اند.

نخرید ، نخرید ، نخرید . از این دزدان و دلالان بی معرفت هنری حمایت نکنید!!!

     لازم می دانم در زمینه گفتار بالا نکته بسیار مهمی را روشن سازم و آن اینکه جایگاه فرهنگی بسیاری از سایت ها که با مهر ورزی و صداقت تمام نسبت به من و سایت و کار هایم ونیز پخش اخبار و .... پیوند دوستانه و صمیمانه ای دارند با جایگاه سایت های بازار حراج و تاراج آثار من کاملا" متفاوت و رو در روی هم قراردارند .   در همین جا سپاسگزاری از همکاری و همیاری این یاران مهربان، برایشان پایداری و سربلندی را آرزو می کنم.

cd.jpg

نمونه هایی از CD های کورش یغمایی که بدون اطلاع وی در ایران منتشر شده و آزادانه به فروش می رسند.

اين مطلب رو از سايت رسمی سلطان کوروش يغمايی براتون نقل کردم . در ضمن ايشان از سايتهايی که با مهربانی و در کمال صميميت نسبت به ايشان پيوند صميمانه ای دارند تشکر کرده اند . اميدوارم وبلاگ ما نيز عضو کوچکی از اين سايتها باشد .

(( مدير وبلاگ دوستداران خانواده يغمايی ))

/ 4 نظر / 17 بازدید
یار استاد

خوب کار کردی موضوع من عشق متعالیه منتظر نظر ت هستم

دودو

باز چشم آقای ميراحمد رو دور ديدی از سايت کوروش يغمايی مطلب گذاشتی. پيغامها رو هم که هی بزن پاک کن. بعد بگو با انتقاد مشکل نداری...

گروه ویرانگر

دورود بر استاد کوروش یغمایی

ali

با سلام دوست گرامی فريدون اکثر کارهای خودش را در سبک جزو بلوز ساخته حال شما مس گوييد راک نيست! در ضمن آهنگ کوچه شهر دلم را که فريدون خوانده استاد کورش يغمايی ساخته بود .