** ملک جمشيد ** نام آلبوم جديد استاد کوروش يغمايی

به نام خدا

 

ملک جمشيد

نام آلبوم جديد استاد کوروش يغمايی * ملک جمشيد * خواهد بود .

اين مطلب را استاد در مصاحبه ای که با راديو فردا داشته اند اظهار کردند . اين مصاحبه در چند شب مانده به شب يلدا انجام شده است و مصاحبه بسيار زيبائی است با لينکی که برايتان می گذارم حتما به اين گفتگو گوش فرا دهيد . در ضمن قسمتی از قطعه ملک جمشد هم پخش می شود . به گفته استاد اين آلبوم ۴ سال به طول انجاميده که ۱ سال آن فقط به قطعه ملک جمشيد اختصاص دارد . پس منتظر يک آلبوم درجه يک ديگر از استاد باشيد .

از مسئولين محترم وزارت ارشاد و فرهنگ اسلامی درخواست داريم هر چه زودتر مجوز اين آلبوم را صادر کنند تا هنردوستان و فرهنگ دوستان اين کشور بيش از اين منتظر نمانند و يک کار استاندارد و با محتوا و با ارزش ديگر را بشنوند .

مصاحبه را بشنويد :

با نرم افزار Real Player

/ 3 نظر / 8 بازدید
فرشاد

سلام. مرسی بابت زحماتی که ميکشين. واقعا خيلی ممنون. وجود يه همچين وبلاگی و زحمات شما برای اين خانواده واقعا قابل تقديره. خيلی خيلی ممنون. راستی شما نميدونين اگه من يه سری از آهنگای قبل از انقلاب ايشون رو بخوام، (غیر از اون خیلی معروفاش)، از کجا میتونم گیر بیارم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

فكر كن Leon

بازم سلام . آقا تشکر . اگه وب لاگ شما نبود !؟. منم از شما تشکر ميکنم .

ali

behzad jan salam man alan kharej hastam 8esfand meam iran albome jadede ostad omad beroon man dar in ghesmat faghat esmamo neveshtam chon khodet medone man ke hastam man hamonam ke be be babat zang zad va shomare mobayleto ghereft va zangh zad montazere javabet hastam be emailam javab bede khodafez