جديدترين اخبار از فرياد راک ايران

به نام خدا

سلام به همه شما همراهان عزيز وبلاگ دوستدارن خانواده يغمايی.

فرياد راک ايران { کاوه يغمايی } تصميم گرفت از اين پس کيله فعاليتهايش را در خارج از کشور انجام دهد . دليل ايشان برای اين کار بودن محدوديتهايست که برای موسيقی راک در کشورمان وجود دارد و اين مسائل باعث می شود که هنرمند ارزنده ای چون کاوه نتواند توانائی های بالای خود را به کار ببرد .

مورد دوم اينست که به گفته کاوه عزيز هدف ايشان برای ادامه فعاليت در کانادا شناساندن ايران و هويت هنر و موسيقی ايران به جهانيان است ( البته موسيقی راک ايران ) با توجه به تبليغات مسموم کشورهای غربی بر عليه کشور عزيزمان انجام چنين کارهای بسيار لازم به نظر می رسد که اين کار اگر توسط فرد با شخصيتی چون کاوه انجام شود چه بسا اثر بسيار خوبی داشته باشد و آثار موسيقی مبتذلی که اکثر خواننده های خارج از کشور به عنوان موسيقی ايران در جهان پخش می کنند را خنثی کند و مردم جهان با فرهنگ درست و اصيل ايرانی آشنائی بيشتری پيدا کنند .

آلبوم جديد کاوه عزيز تا چند ماه ديگر از خارج از کشور پخش خواهد شد و مسلماْ کار دلخواهی برای کاوه خواهد بود چون با مميزی و محدوديت پخش نخواهد شد .

کاوه در حال تهيه کلیپ هايی از اجراهای خود با کارگردانی کاملا حرفه ايست که به دست علاقه مندان خواهد رسيد . حتما اين کلیپ ها ديگر به سرنوشت کنسرت تهران (۱۳۸۲) پخش و سانسور شده توسط شرکت آوای باربد دچار نخواهند شد . ( آوای باربد به هيچ وجه قانون کپی رايت را اجرا نکرد و حتی از کاوه اجازه هم نگرفت !! )

ولی با تمام اين حرفها علاقه مندان ناراحت نباشند کاوه با تمام قدرت و توان و با وجود همه مشکلات مصمم است که کنسرت هايی را در تهران برگزار کند پس فکر نکنيد کاوه می رود و پشت سرش را نگاه هم نمی کند .

يک خبر خوش . کاوه يک ماه پيش صاحب دو دختر دوقلو شد . به گفته خودش اين يک اتفاق خوش و جالب در زندگيش بوده . نام دو فرزند کاوه عزيز ورونيکا و آنيکا است . تيم مديريت وبلاگ دوستداران خانواده يغمايی به خانم فرزند شاد و کاوه عزيز متولد شدن اين دو عزيز را تبريک می گويد .

از دولت محترم و وزارت محترم ارشاد درخواست داريم عنايت ويژه ای به موسيقی کشور داشته باشند و فضا را بازتر کنندتا ديگر هنرمندان ارزنده کشورمان برای اجرای راحتتر آثارشان مجبور نشوند به خارج از کشور بروند .

پيشا پيش فرا رسيدن سال جديد را به همه شما خوبان و خانواده محترم يغمايی تبريک عرض می کنيم و آرزوی سال خوب و با برکتی برای همه داريم .

(( تيم مديريت وبلاگ دوستداران خانواده يغمايی ))

كاوه يغمايي در ونكوور كانادا - Kaveh Yaghmaei In Canada

کاوه يغمايی فرياد راک ايران

Kaveh Yaghmaei

/ 2 نظر / 2 بازدید
عليرضا

سلام . بازم ممنون از خبرای خوبتون . سايت استادم کاملا آماده شد . واقعا جالبه . خيلی سايت خوبی شده . از همينجا هم به استاد . هم به تمامی دوستدارانشون تبريک ميگم .