کاوه يغمايی و آلبوم سکوت سرد

به نام خدا

سلام دوستان

طبق آخرین اخبار کار مسترینگ نهایی آلبوم سکوت سرد به پایان رسیده و کاوه در حال ضبط ویدئوهای ۳ و ۴ خود میباشد . بسیاری از دوستان گله مند هستند که چرا ارایه این آلبوم تا این حد طولانی شده . خب به این عزیزان باید بگویم که کاوه هم اکنون در یک کشور غریب در حال فعالیت می باشد و حدود یکسال است که به کانادا رفته اند و تا با محیط آنجا و جو حاکم بر موسیقی آنجا که بسیار بسیار با کشورمان متفاوت است آشنائی کامل پیدا کنند خب مدتی طول می کشد . در ضمن نباید از یاد برد که کاوه عزیز باید به دوقلوهای زیبای خود نیز رسیدگی کند . پس کمی صبر و تحمل داشته باشید حتما این آلبوم به زودی ارایه خواهد شد .

با آرزوی موفقیت برای کاوه و خانواده اش و همچنین برای شما عزیزان .

كاوه يغمايي فرياد راك ايران

/ 12 نظر / 5 بازدید
نمایش نظرات قبلی
دودو

چقدر بهانه تراشيديد. مگه بقه گروه ها و خواننده ها زندگی شخصی ندارند. اينجا که بود می گفتيد محدوده حالا که تو آزادی کامل هست. بعدش مگه همه کارهاشو خودش می کنه ؟ هر کاری يک مسئول داره و ديگه احتياج نيست يک خواننده دنبال همه کارها بره. شما فکر می کنيد که با يک سری بچه ۲ ساله طرف هستيد که گولشون می زنيد ؟؟

بهزاد صادقي (مدير وبلاگ دوستداران خانواده يغمايی)

به نام خدا دوباره دودو جناب دودو اين مطالب رو من از خود کاوه نقل کردم و از خودم چيزی ننوشتم . در ضمن من خودم از کسانی بودم که از رفتن کاوه به شدت ناراحت بودم ولی خب بايد پذيرفت . در ضمن تا آنجائی که من اطلاع دارم کاوه کارهاشو خودش انجام ميده . (( بهزاد صادقی ))

مهدی

از دست من که کاری بر نمياد. ولی فکر کنم اگر خود آقای يغمايی مصاحبه و صحبت کنه با نشريات تخصصی حوزه ي هنر شروع خوبی باشه. شاد باشيد.

sorahi4

khabare besyar khoshhal konandei bod omidvaram harcheh zodtar in alboom varedeh bazar besheh

محسن

سلام خسته نباشيد فکر کنم آرزو به دل بميريم بابا پس کی مياد اين سکوت سرد