نتايج اولين نظر سنجی وبلاگ

به نام خدا

از ارديبهشت سال ۸۳  يک نظرسنجی در وبلاگ قرار داديم تا نظرتون رو درباره اين وبلاگ بدانيم . حالا پس از ۲ سال می خواهيم نتايج اين نظرسنجی رو به شما عزيزان اطلاع دهيم .

از هميجا از همه دوستانی که در اين نظر سنجی شرکت کردند تشکر می کنيم و اميدواريم در بقيه نظرسنجی ها هم شرکت کنند .

در هر صورت اين وبلاگ آماتور است و ما هم همينطور ولی با نظراتتون ما رو دلگرم تر کرديد برای ادامه راه . ممنونيم

خب نتايج به اين قرار بود :

گزينه عالی ۸۱٪----- گزينه بسيار خوب ۵٪ ----- گزينه خوب ۶٪ ---- و گزينه ضعيف ۸٪

باز هم از همه شما تشکر می کنيم . اميدواريم بازديد کننده ی هميشگی اين وبلاگ باشيد .

برای خانواده محترم يغمايی هم آرزوی موفقيت روز افزون داريم .

(( تيم مديريت وبلاگ دوستداران خانواده يغمايی ))

 

 

/ 4 نظر / 5 بازدید
دودو

می خواستم بدونم که اين تيم مديريت وبلاگ کيا هستند منظورم اينه که وقتی يک وبلاگ به اين شکل تيم مديريت داره معلومه که اوضاع خيلی عجيبه. يک مجموعه ای که تيم مديريت داره حتما ۲۰۰ نفری هم کارمند داره و شايد هيات مديره هم داشته باشه. اگر لطف کنيد توضيح بدهيد که وبلاگی که هر ۲ يا ۳ هفته يک بار به روز ميشه و يک بچه ۱۲ ساله هم ميتونه اين به روز رسانی رو انجام بده ديگه چه احتياجی داره که تيم مديريت داشته باشه .... مگه چيکار می کنيد که هی با فونت بزرگ تيم مديريت رو می نويسد. اصلا مگر چند نفر آدم احتياج هست برای يک وبلگ اينطوری که حالا شما تيم مديريت داريد.. لطفا اعضای تيم و سمت ها شون رو معرفی کنيد.

بهزاد صادقي ( مدير وبلاگ )

به نام خدا . سلام . جناب ((دودو )) من هيچ نيازی به معرفی تيمم در مديريت اين وبلاگ و به زودی در وبسايت برای شما نميبينم . بهتر است شما خودتون رو برای من معرفی کنيد تا با همديگه اشنا بشيم و شايد بتونم مشکلتون رو حل کنم . در هر صورت اين روش خوبی نيست که پيش گرفته ايد . در وبلاگهای دوستانم نيز حرفهای زشتتون رو خوندم . دست برداريد . در ضمن فونت مربوط به آن نوشته اينبار اشتباها بزرگ انتخاب شده بود . ما کاملا آماتور هستيم و هيچ ادعايی هم نداريم شما که عقل کل هستيد خودتون رو برای ما معرفی کنيد .

دودو

من دودو هستم. و يک نفر هستم. و تيم مديريت ندارم. و همه نوشته هام رو خودم می نويسم و به تيم مديريت احتياج ندارم و به تمامی نوشته هايی که اينجا یا هر جای ديگر می نويسم اطمينان دارم چون خيلی چيزا طبيعی هستش. شما هم زياد خودش رو ناراحت نکن و انتقاد ژذير باش چون من هم مثل تو طرفدار کاوه يا ژدرش هستم و آهنگاشون رو گوش ميدم و لی پاچه خوار نيستم و از پاچه خواری هم خوشم نمياد.

دودو

در ضمن معرفی اعضای يک تيم که يک کاری رو انجام ميدهند يک چيز عادی هست و برای تيم مديريت شما و همچنين تیم کارمندان سايت که خالصانه زحمت می کشيد فکر کنم اينکه بقيه اسمشون رو بدونند يک کم بد نباشه. يادت نره که همه فيلمها و سريالها تيتراژ آخر دارند و همه سايتها (اکثرا) يک قسمت credits حالا چرا فونت مدیرت وبلاگ رو کوچک کردی فوری ؟ مگه من به سایز فونت گیر دادم ؟ موضوع چیز دیگست.