يک طرح تازه * سلطان کوروش يغمايی *

به نام خدا

سلام دوستان

از این پس برای احترام بیش از پیش به مقام استاد کوروش یغمایی و شخصيت والا و روحانی ایشان نام این چهره ماندگار موسيقی ایران برای همیشه با پیشوند سلطان همراه خواهد بود.

***این طرح در چند وبلاگ دیگر نیز با هماهنگی انجام شده اجراخواهد شد***

در ضمن می توانيد با مراجعه به اين وبلاگ ( استاد کوروش يغمايی ) بحث داغی در مورد سلطان کوروش يغمايی و اندی از مدير اين وبلاگ ( اينجانب ) با يکی از طرفداران اندی در قسمت نظرات مطلبی با عنوان معذرت و تسليت بخوانيد . جالب است حتما سری بزنيد .

http://kouroshyaghmaei.mihanblog.com/Post-55.aspx

وبلاگ نام برده از دوست بسيار خوبم آقای وحيد ميراحمد شاعر جوان و خوش ذوق کشورمان است . شعر (( جاده )) که با صدای کاوه عزيز در آينده نزديک در آلبوم (( سکوت سرد )) خواهيم شنيد اثر زيبای ايشان است .

/ 6 نظر / 3 بازدید
دودو

وا ؟ چی شد ؟ يادت رفت اسم مديريت وبلاگ رو اون زير بنويسی. بابا اگر اينقدر انتقاد پذيری بازم بگم.

وحيد ميراحمد

سلام هميشه رفيق. مرسی از لطفت. در ضمن از دوست خوبم دودوی عزيز خواهش ميکنم کمی به اين نکته توجه کنند که در وبلاگ خانواده يغمايی جای لودگی و بذله گويی نيست. بازم مرسی

بهزاد صادقي ( مدير وبلاگ )

به نام خدا . سلام به همه دوستانم . من واقعا در عجبم . جناب دودو خيلی داره برام جالب ميشه جان من خودتو به من معرفی کن بينم کی هستی . باشه ؟

آندره

با سلام خدمت بهزاد عزیز باید بگم چون بعضی از بچه ها هنوز به وبلاگ شما و وحید سر میزنند گفتند که در وبلاگ شما بحث چند روز پیش ما گذاشّّّته شده است به هر حال چند نکته بود که حتما باید میگفتم ۱ـ دلیل اینکه من اول اسم اصلیم را (آندره) نگفتم این بود که نمیخواستم فکر کنید چون همدين اندی هستم يا يک چيزی شبيه اين از او دفاع میکنم.دامه دارد...

آندره

۲ـ در بحث ما بعضی از حرفها با هم نمی خواند و جوابها فرق ميکند دليلش اين است که ما چون هردو سريع می نوشتيم از جواب دادن به حرفهای هم عقب می ماندیم و اگر دقت کنی متوجه میشوی که کدام صحبت در مقابل کدام صحبت بوده است.در رابطه با سایتی که در قسمت وبسایت نوشتم باید بگویم که در آن میتوانید آهنگ تمام خوانندهها را گوش کنید وخیلی از شعر های آنها را ببینید از جمله کوروش و کاوه یغمایی را چنان که قبلا با نام این سایت آشنا هستید ولی توصیه میکنم آن را حتما به بازدید کنندگان معرفی کنید. فعلا خداحافظ امیدوارم بتوانیم بیشتر با هم گفت و گو و تبادل نظر کنیم

بهزاد صادقي ( مدير وبلاگ )

به نام خدا . آندره عزيز از اينکه منت گذاشتی و سر زدی متشکرم . بله با اين سايت آشنائی کامل دارم ولی چشم حتما به مخاطبان معرفی خواهم کرد . باز هم ممنونم .