سلام * چه خبرا !

به نام خدا

سلام دوباره به همه ی شما عزیزانم که این همه تاخیر منو تحمل کردید البته بعضی از دوستان با ایمیلهای عجیبشون منو مورد عنایت !!! (البته از اون عنایتها) قرار دادند ولی خب از اونها هم پوزش میخوام بالاخره تقصیر از من بود ولی واقعا نمیتونستم وبلاگ رو آپدیت کنم و به اینترنت به صورت خیلی محدود دسترسی داشتم . دیگه باید ببخشید .

اول اینکه خیال همتون رو راحت کنم در مورد آلبوم (( ملک جمشید )) کوروش ! هیچ خبری از دادن مجوز پخش به این آلبوم از طرف وزارت ارشاد نیست و فعلاْ هم احتمالاْ نخواهد بود !!! اینو گفتم تا منتظر نباشید و مثل من الکی اعصابتون خورد نشه . چراش رو خب همه میدونین دیگه گفتن نداره !

تا اونجا که اطلاع دارم کاوه همچنان مشغول بر طرف کردن مشکلات پخش آلبوم در اون ور آبهاست !! جالبه اینجا مشکل اصلی مجوز گرفتن از ارشاده ولی تو غرب مشکل مجوز به اونصورت نیست ولی کارهای بیزینس و هزارتا چیزای عجیب و غریب دیگه هست که احتمالا تا حالا باید حل شده باشه و شاهد پخش (( سکوت سرد )) از کانادا یا ایالات متحده خواهیم بود . موزیک ویدئو ها هم گویا حاضر هستند . ای کاش مجوز در ایران اینقدر مشکل نبود که هنرمندانی چون کاوه یغمایی مجبور به مهاجرت به غربت بشوند . واقعا حیف . در ضمن من در این مدت هیچگونه تماسی متاسفانه با کاوه نداشتم و خبر خاص دیگه ای از ایشان ندارم .

توی اینهمه خبرای دپرس کننده و ناراحت کننده یه خبر خوب هم هست ! الان چند ماهی هست که رادیو های ایران (صدای ج.ا.ا) اقدام به پخش ترانه های کوروش یغمایی کرده !! که بیشتر از طرف رادیو پیام و رادیو جوان و رادیو فرهنگ پخش میشه البته گویا از رادیو ایران (سراسری) هم قطعاتی پخش شده . جالب اینجاست که نه تنها از ترانه های بعد از انقلاب استاد پخش میکنند از آلبوم گل یخ که قبل از انقلاب پخش شده بود هم قطعاتی پخش میشه . مثلا من خودم (( گل یخ )) و (( خار )) رو از رادیو فرهنگ و جوان شنیدم . خدائیش خیلی کیف کردم عجب لذتی داشت . ای کاش از تلویزیون هم میشد پخش کنند . از آلبوم (( سیب نقره ای )) و (( تفنگ دسته نقره )) بیشتر پخش میشه تا سایر آلبومها . در هر صورت دست مسئولین رادیو درد نکنه خدا خیرشون بده .

شاد و پیروز باشید  

(( مدیر وبلاگ دوستداران خانواده یغمایی ))

/ 1 نظر / 3 بازدید
pezhman

salam.agha salam.damet garm ke site ro up to date kardi