خبری جديد از سايت كاوه يغمايی

به نام خدا

با سلام به تمام دوستانم و بازديد کنندگان محترم اين وبلاگ . در ابتدا از همه شما به خاطر استقبالی که از اين وبلاگ داشتيد متشکرم . موفق باشيد .

بالاخره بعد از مدت نسبتا طولانی دوست عزيزم کاوه قسمت message board را در سايتشان قرار دادند . message board همان انجمنهای گفتگوست كه در برخی از سايتها برا ی بحث و تبادل نظر اعضای آن سايتها در مورد موضوعهای مختلف وجود دارد .

اگر خاطرتان باشد در سايت كاوه يغمايی قسمتی وجود دارد كه برای ارسال پيامهايی با موضوع شخص كاوه ’ آلبومها ’ شيوه آهنگسازی و ... تهيه شده است . ولی بعضی از دوستان مدتی پيش اين قسمت را به جبهه جنگ تبديل كرده بودند و در مورد موضوعاتی با هم بحث می كردند كه اصلا ارتباطی با كاوه و سايت نداشت . پس وب مستر تصميم گرفت تا ديگر اين گونه پيامها را در سايت قرار ندهد و نويد ايجاد يك message board را در سايت داد تا همه دوستان و عزيزان بتوانند در آنجا به بحث و تبادل نظر بپردازند .

خوشبختانه message board راه اندازی شده و همه شما علاقه مندان به موسيقی و كاوه می توانيد به سايت مراجعه و ثبت نام كنيد .

در اينجا توجه شما را به مطلبی كه در سايت در همين مورد نوشته شده جلب می كنم :

(( براي ارسال پيفام شما بايد در قسمت انجمن ها نام كاربري و پسورد انتخاب كنيد.

حتما E-mail خود را درست وارد كنيد چون بعد از انتخاب نام كاربري و پسورد يك E-mail براي شما ارسال ميشود و با انتخاب Link ارسالي و كليك بر روي آن مرحله ثبت نام شما كامل ميشود.

نام كاربري شما بايد حداقل 3 حرف باشد.

براي اطلاعات بيشتر راجب به نحوه ارسال پيغام و يا جزئيات بيشتر در باره قسمتهاي مختلف انجمن به قسمت Do I have to register در صفحه ورودي مراجعه فرماييد.

در بحثها و گفتگوها به نظرات ديگران احترام گذاشته حتي اگر با نظر شما مخالف باشد. ))

برای ثبت نام و ورود به message board روی آدرس زير كليك كنيد :

http://www.kavehyaghmaei.com/forum

متشكرم . بهزاد صادقی

/ 2 نظر / 3 بازدید
vahid

سلام بهزاد عزيز..دوست خوبم.....خوشحالم که باتو دوست هستم و خوشحالم که فعاليت مفيدتو ميبينم..موفق باشی