درد دلهای استاد کوروش يغمايی در Www.kourosh-yaghmaei.com

به نام خدا

اين مطلب رو از سايت سلطان براتون می ذارم . يکی از دغدغه های استاد رو می تونيد توی اين مطلب بخونيد . عينا از سايت براتون نقل می کنم :

دیروز یکی از شاگردان قدیمی ام ( گیتار)  که گاهگاهی برای احوالپرسی به من زنگ می زند به من تلفن زد و گفت: استاد شماره حساب سایت شما چیست که برای خرید آلبوم و ترانه هایتان پول واریز کنیم. آلبومی شش هزار تومان !!

     گفتم: کدام شماره حساب؟  کدام آلبوم فروشی؟  کدام ترانه فروشی؟ تازه اگر هم بتوانم؟  کار های خود را بفروشم!!!، این آقایان دزدان سرگردنه هنری و قاچاقچیان نا محترم برای ما چیزی باقی نگذاشته اند که بفروشیم. شما به من بگوئید چکنم؟ از یک طرف قاچاقچیان هنری صوتی و تصویری  در داخل از طرف دیگر قاچاقچیان هنری صوتی و تصویر د ر خارج از طرفی با دزدان و د لالان بی معرفتی که آلبوم دیگری ( آلبوم تو ) را با نام من می فروشند از یک طرف دیگر پوستر های تقلبی  و.... حالا دیگر از دست سایت های به ظاهر دوست و دشمن کیش و...  نکته جالب این است ک معلوم نیست کار ها و عکس های زیر خاکی با نام های تقلبی و دروغین را  از کدام زیر زمین ها و دخمه های پنهانی آنهم با کیفیت بسیار بد و ... کشف کرده و با شکل هنرمند انه ایکه می بینید سر هم بندی می کنند. داستان به این می ماند که آقایان در روز روشن و یاشب تاریک از یکطرف بامن رو بوسی می کنند و از طرف دیگر در همان حال دست مبارکشان درجیب بنده می با شد.  

شاگردم تازه متوجه شد که آدرس سایت را اشتباه رفته و این سایت ها از آن سایت هایی است که سالهاست در لباس دوست، آثارم را به حراج و تاراج گذاشته اند. همه و همه این دزدی  ها و.... از جاری نبودن حقوق مولف و مصنف در زمینه هنر سرچشمه می گیرد. که به دلیل جاری نبودن آن بدون واهمه و ترس هر بلا ئی که به خواهند بر سر هنرمندان بی پناه و فرهنگ کشور می آورند. شما هم با خرید از قاچاقچیان نا محترم ناخود اگاه از آقایان د زدان و دلالان بی معرفت پشثیبانی و حمایت می کنید.

در این هنگام برای جلوگیری و رویاروئی با این افراد برای دوستان و یاران مهربان فقط و فقط یک راه وجود دارد  و آن، نخریدن این آلبوم ها و ترانه ها در بازار قاچاق خارج و داخل و حراج و تاراج بازار سایت ها یی است که سالهاست. در این زمینه دکان غیرقانونی به پاکرده اند.

نخرید ، نخرید ، نخرید . از این دزدان و دلالان بی معرفت هنری حمایت نکنید!!!

     لازم می دانم در زمینه گفتار بالا نکته بسیار مهمی را روشن سازم و آن اینکه جایگاه فرهنگی بسیاری از سایت ها که با مهر ورزی و صداقت تمام نسبت به من و سایت و کار هایم ونیز پخش اخبار و .... پیوند دوستانه و صمیمانه ای دارند با جایگاه سایت های بازار حراج و تاراج آثار من کاملا" متفاوت و رو در روی هم قراردارند .   در همین جا سپاسگزاری از همکاری و همیاری این یاران مهربان، برایشان پایداری و سربلندی را آرزو می کنم.

نمونه هایی از CD های کورش یغمایی که بدون اطلاع وی در ایران منتشر شده و آزادانه به فروش می رسند.

اين مطلب رو از سايت رسمی سلطان کوروش يغمايی براتون نقل کردم . در ضمن ايشان از سايتهايی که با مهربانی و در کمال صميميت نسبت به ايشان پيوند صميمانه ای دارند تشکر کرده اند . اميدوارم وبلاگ ما نيز عضو کوچکی از اين سايتها باشد .

(( مدير وبلاگ دوستداران خانواده يغمايی ))

پيام هاي ديگران ()        link        جمعه ۱٢ خرداد ۱۳۸٥ - بهزاد صادقی