نکاتی چند در مورد CD کنسرت گروه کاوه

به نام خدا

سلام .

خب عزیزان CD کنسرت گروه کاوه را دیدم . بهتر بگویم که این CD بالاخره به اینجا هم رسید ! بعد از نزدیک به ۲ سال که قرار بود این کنسرت به بازار بیاید حالا آمد ! برایم بسیار خوشحال کننده و جالب بود چونکه اولین بار بود که میدیدم کاوه در حال خواندن است . خیلی لذت بردم به طوری که الان که دارم این مطلب را می نویسم با اینکه ۲ ساعته CD را خریدم ولی ۳ بار تا حالا اونو تماشا کردم .

قطعه فریب واقعا زیباست . گویا صدای استاد کوروش یغمایی است که در حال خواندن است . واقعا آقای کاوه عزیز چه صدای زیبایی دارد خیلی لذت بخش است . بقیه قطعه ها هم همین روال را دارند . در هر صورت بسیار خوشحالم که این کنسرت را دیدم ولی چند نکته که باید به آنها توجه کرد که امیدوارم در آینده این مشکلات حل شوند :

شرکت باربد موزیک خیلی بهتر از اینها میتوانست این کنسرت را تدوین و راهی بازار کند . برای مثال اگر خاطرتان باشد سال گذشته کنسرت گروه آریان که یک گروه نازل و درچه چندم پاپ کشور است با چه هیاهویی و با چه کیفیتی وارد بازار شد . از جمله پخش صحبتهای خوانندگان در بین قطعات و مصاحبه با آنها در پایان CD اول و چند مورد دیگر که به آشنایی مردم با آنها بسیار کمک کرد و ببینید این CD بعد از این همه مدت چرا باید اینقدر عجولانه تدوین بشود . چه عیبی دارد با ۲ CD وارد بازار میشد ولی کامل . یعنی صحبتها حذف نمیشدند و حداقل مصاحبه ای با گروه انجام میشد . اگر این کار میشد میدانید چه تاثیری در جامعه میگذاشت . بله ما این خانواده محترم را میشناسیم ولی آیا همه اقشار جامعه هم اینگونه اند ؟! چرا باید اینگونه باشد نمیدانم ؟!!!!

نکته بعدی در مورد خانم ساتگین یغمایی و خانم فرزند شاد است . این دو عزیز از ارکان اصلی گروه حساب می شوند ولی چرا اینقدر با بی مهری با اینان برخورد شد ؟؟؟!!! شاید به خاط گرفتن مجوز !!؟؟؟ من نمیدانم مگر اینان چه گناهی کرده اند که باید از خانم ساتگین چند تصویر و آنهم از پشت سر ببینیم و خانم فرزند شاد هم فقط از دور و آنهم بصورت گذرا . اگر خاطرتان باشد در کنسرت آریان چپ و راست از خانمها تصویر گرفته میشد و آنهم با آن آرایشهای غلیظ . شرم آور است تا کی با گروههای راک باید اینگونه رفتار شود ای کاش گروههایی مثل آریان لااقل ارزش موسیقایی داشتند . من خودم به شخصه یک فرد مذهبی هستم ولی اینگونه کارها که در کنسرت کاوه دیدم بسیار افراطی بود و اصلا از این مسائل خوشم نیومد .

در هر صورت از گروه کاوه می خواهم که در کارهای بعدی با شرکت های بهتری کار کنند تا اینگونه مسائل پیش نیاید .

در کل این کار بسیار خوب بود و من خیلی خوشحالم که این کنسرت رو دیدم وکل مجموعه را زیر سؤال نمیبرم و میگویم که با تمام این حرفها من متعصبانه به خانواده محترم یغمایی علاقه دارم و به آنها عشق می ورزم .

موفق و پیروز باشید .

پيام هاي ديگران ()        link        سه‌شنبه ٢٢ شهریور ۱۳۸٤ - بهزاد صادقی